راهنمای ثبت نام

پس از ورود به سایت آکادمی لبنا از طریق آدرس www.academylobna.com روی گزینه ورود / ثبت نام در بالای صفحه سمت راست، کلیک می‌کنیم تا به صفحه ورود و ثبت نام کاربر وارد شویم.

راهنمای ثبت نام

در این مرحله روی گزینه ایجاد حساب کاربری جدید کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام

در این مرحله صفحه ایجاد حساب کاربری برای شما نمایش داده خواهد شد که باید نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل را وارد کنید و رمز مورد نظر خود را برای ورود به سایت آکادمی لبنا انتخاب کنید و نهایتاً گزینه ثبت نام را بزنید.اگر آدرس ایمیل ندارید و یا طریقه ساخت آدرس ایمیل را نمی‌دانید می‌توانید به پشتیبانی از طریق شماره تماس پشتیبان که در فوتر وب سایت است،‌در تلگرام یا واتساپ پیام بفرستید.

شما بعد از ایجاد یک حساب کاربری به صورت خودکار وارد سایت خواهید شد و ابتدای نام شما در قسمت بالا و راست سایت نمایش داده خواهد شد. آدرس ایمیل و رمز شما برای ورود به سایت آکادمی لبنا بسیار مهم است لطفا آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید و رمزی را انتخاب کنید که بتوانید به آسانی آن را به خاطر بسپارید. به یاد داشته باشید که آدرس ایمیل یا شماره تلفن نباید متعلق به شخص دیگری باشد. در غیر این صورت سایت آکادمی لبنا هیچگونه مسئولیتی در قبال امنیت حساب کاربری و بازیابی رمز عبور شما ندارد.

راهنمای ثبت نام
طریقه ورود به سایت

اگر در حال حاضر حساب کاربری فعال دارید می‌توانید بعد از کلیک روی گزینه آدمک در بالای پیج آدرس ایمیل و رمز عبور خود را که در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید جهت ورود در کادر مشخص شده تایپ کنید و سپس گزینه ورود را بزنید.

راهنمای ثبت نام

همچنین قسمتی با عنوان ورود با شماره همراه وجود دارد و شما می‌توانید تنها با وارد کردن شماره همراه خود و دریافت رمز عبور از طریق پیامک وارد سایت شوید. البته این قابلیت در دست اقدام است و هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

اقدامات فراموشی رمز

در صورت فراموش کردن رمز عبوری که در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید می‌توانید در صفحه ورود گزینه «فراموشی رمز عبور» را بزنید .

راهنمای ثبت نام

در ادامه صفحه ای با عنوان زیر برایتان نمایان می شود که باید آدرس ایمیل خود را جهت بازیابی کلمه عبور در آن وارد کنید و دکمه «بازنشان رمز عبور» را کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام

در ادامه پیام « اگر حسابی مطابق با جزئیات ارائه شده وجود داشته باشد، پیوند بازنشانی رمز عبور را ارسال خواهیم کرد. لطفا صندوق ورودی خود را بررسی کنید.» را دریافت خواهید کرد. سایت لبنا جهت بازیابی رمز عبورتان یک ایمیل به آدرس ایمیل شما ارسال می کند که به شرح زیر خواهد بود. شما کافی است روی دکمه «Reset youur password» کلیک کنید تا به سایت لبنا جهت بازیابی رمز وارد شوید. اگر در inbox ایمیلی از طرف سایت لبنا دریافت نکرده اید به پوشه spam ایمیل خود را هم جهت یافتن این ایمیل مشاهده کنید.

راهنمای ثبت نام

پس از ورود به سایت با کادر زیر مواجه می شوید که باید رمز عبور مد نظر جدید خود را در آن وارد کنید و دکمه ورود را بزنید. پس از این شما تنها با رمز عبور جدیدی که وارد کردید وارد سایت می شوید. آدرس ایمیل و رمز شما برای ورود به سایت آکادمی لبنا بسیار مهم است لطفا آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید و رمزی را انتخاب کنید که بتوانید به آسانی آن را به خاطر بسپارید.

راهنمای ثبت نام
تغییر اطلاعات حساب کاربری

اگر در وارد کردن برخی اطلاعات کاربری دچار مشکل شدید یا می خواهید برخی اطلاعات از جمله نام و نام خانوادگی خود را تغییر دهید می توانید بعد از ورود به حساب کاربری روی گزینه نام خود در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه «حساب کاربری» را انتخاب کنید.

راهنمای ثبت نام

در ادامه صفحه اطلاعات کاربری شما برایتان نمایان می شود که می توانید دوره های خریداری شده خود را در آنجا مشاهده کنید. روی گزینه «اطلاعات کاربری» بزنید تا اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده کنید. هر تغییری را که تمایل دارید در آن ایجاد کنید و نهایتا گزینه «ذخیره» را بزنید

راهنمای ثبت نام

شما در این برگه توانایی تغییر رمز عبور، تغییر نام و نام خانوادگی، تغییر شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را خواهید داشت. در ورود اطلاعات دقت کافی داشته باشید چرا که با اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل و شماره موبایل دسترسی خود به سایت آکادمی لبنا را از دست خواهید داد.