درباره آکادمی لبنا

به نام خالق زیبایی

هنر با خلقت در آمیخته است و آفرینش آدمى، خود یک اثر هنری‌ست. اثری که خلاقیت و قدرت خالق را به همراه دارد تا هنر وجود را طوری ارزش بگذارد تا در جستجوی معنای زیبایی، هنر خلقت را تداوم ببخشد.
در واقع زیبایی، عنصر جدایی‌ناپذیر هنر است و چون آدمی، خواهان زیبایی‌ست، از ترکیب حس زیباشناسی و احساسات، شوق آگاهی بیشتری در او‌ ایجاد می‌گردد. برای رسیدن به این آگاهی و به بار نشستن هنروری خلاق، وجود آموزگاری آگاه و دلسوز بیش از هر چیزی برای آدمی لازم است تا گوهر وجودش به زیباترین شکل پرورانده شود.

آکادمی لبنا، ۱۷ سال تجربه‌ زیبا

«لبنا» در سال ۱۳۸۵ توسط خانم ساناز صادق‌‌پور، در شهر زیبای رشت، بنیان‌گذاری شد. با تجارب و دانش ایشان در حوزه‌ی گریم و میکاپ، مجموعه‌ی لبنا در طی این سال‌ها، تجارب بی‌نظیری را در خدمات زیبایی کسب کرد. در امتداد این مسیر، با تمرکز بر گسترش اهداف در شاخه‌های متنوع گریم و میکاپ، بروز‌رسانی دانش زیبایی نزد مشهورترین اساتید خارجی و داخلی، شناخت صحیح قوانین گریم، اجرای تکنیک‌های خلاق میکاپ و آگاهی از مبانی آنالیز پوست، تصمیم بنیان‌گذار لبنا بر این شد تا «آکادمی لبنا» در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شود تا دانش متخصصین گریم و میکاپ و تجهیزات مدرن آکادمی، بستر مناسبی برای آموزش هنرجویان مشتاق در حوزه‌ی زیبایی گردد و لذت پرورش هنرمندان خلاق در کارنامه‌ی هنری «لبنا» باقی بماند.

فرم درخواست مشاوره