کلیه حقوق این سایت متعلق به لبنا می باشد.

درباره آکادمی لبنا

به نام خالق زیبایی

هنر با خلقت در آمیخته است و آفرینش آدمى، خود یک اثر هنری‌ست. اثری که خلاقیت و قدرت خالق را به همراه دارد تا هنر وجود را طوری ارزش بگذارد تا در جستجوی معنای زیبایی، هنر خلقت را تداوم ببخشد.
در واقع زیبایی، عنصر جدایی‌ناپذیر هنر است و چون آدمی، خواهان زیبایی‌ست، از ترکیب حس زیباشناسی و احساسات، شوق آگاهی بیشتری در او‌ ایجاد می‌گردد. برای رسیدن به این آگاهی و به بار نشستن هنروری خلاق، وجود آموزگاری آگاه و دلسوز بیش از هر چیزی برای آدمی لازم است تا گوهر وجودش به زیباترین شکل پرورانده شود.

آکادمی لبنا
۱۷ سال تجربه‌ زیبا

«لبنا» در سال ۱۳۸۵ در شهر زیبای رشت، تاسیس شد و در طی این سال‌ها تجارب بی‌نظیری را کسب کرد. در امتداد این مسیر، با تمرکز بر گسترش اهداف خود، بروز‌رسانی دانش زیبایی نزد مشهورترین اساتید خارجی و داخلی، شناخت صحیح قوانین گریم، اجرای تکنیک‌های خلاق میکاپ و آگاهی از مبانی آنالیز پوست، تصمیم بر این شد «آکادمی لبنا» در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شود تا دانش متخصصین گریم و میکاپ و تجهیزات مدرن آکادمی، بستر مناسبی برای آموزش هنرجویان مشتاق گردد و لذت پرورش هنرمندان خلاق در کارنامه‌ی هنری «لبنا» باقی بماند.
باور «لبنا» همواره این است که زیبایی حقیقی، زیبایی درون ا‌ست و با آگاهی از علم تناسبات صورت و بکارگیری خلاقیت در هنر گریم و میکاپ، می‌توان زیبایی بصری را در هم‌گامی با زیبایی درونی، آن‌چنان که شایسته‌ی مخاطب است، به ارمغان آورد.

فرم درخواست مشاوره